ALE

Ana-tikkitakki, sininen Kukkaketo-printti

Tuotenumero: 20589381

79,50 € 159,00 € Alin 30 päivän hinta: 111,30 €

Saatavuus
Vaihtelee mallin mukaan

Valitse koko

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Puuvillasekoitteinen kevyt tikkitakki viileisiin kesäiltoihin. Pyöreä pääntie ja painonapitus edessä. Kanttaus hihoissa, pääntiellä ja helmassa. Taskut edessä. Laskettu olkasauma.

Valmistettu Suomessa ja Virossa; suunnittelu, kaavoitus, leikkaus ja brodeeraus Kajaanissa, ompelu Virossa. Kangas on valmistettu Portugalissa.

Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Euroopassa

Koostumus ja hoito-ohjeet

  • 98 % puuvillaa, 2 % elastaania
  • vanu 100 % polyesteriä
  • vuori 100 % kierrätettyä polyesteriä
  • saattaa kutistua 3-5 %
  • takin pesu nurinpäin

Tuotteen mittataulukko

2058XSSMLXLXXL
Rinnanympärys104108112116122126
Vyötärönympärys112116124128136140
Lantionympärys112116124128136140
Etupituus606264666870
Hiha616264656869
Hihan leveys kainalosta232424252728

Myymälät

Saatavuus
Vaihtelee mallin mukaan

Tuote- ja kokovalikoima vaihtelee myymälöittäin. Voit tiedustella tuotteen saatavuutta puhelimitse tai sähköpostilla. Kajaanin tehtaanmyymälässä on saatavilla koko valikoima.

R-Collection Helsinki, Fredrikinkatu 34
040 483 5311 / freda@r-collection.com

R-Collection Tapiola, Kauppakeskus Ainoa, Espoo
040 194 4872 / tapiola@r-collection.com

Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös…

RC-tennissukat, mustaRC-tennissukat, mustaRC-tennissukat, mustaRC-tennissukat, mustaRC-tennissukat, musta
Valmistettu Suomessa
Luomupuuvillaa

RC-tennissukat, musta

Varastossa
12,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Moona-takki, mustaMoona-takki, musta
Ylijäämäkangasta
Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Turkissa

Moona-takki, musta

Varastossa
ALE
99,50 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Anniina-takki, sumunvihreäAnniina-takki, sumunvihreäAnniina-takki, sumunvihreäAnniina-takki, sumunvihreäAnniina-takki, sumunvihreä
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Vettä- ja likaahylkivä käsittely
Kangas valmistettu Turkissa

Anniina-takki, sumunvihreä

Vaihtelee mallin mukaan
-50%
64,50 € 129,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Henna-T-paitamekko, sammalHenna-T-paitamekko, sammalHenna-T-paitamekko, sammal
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Turkissa

Henna-T-paitamekko, sammal

Vaihtelee mallin mukaan
ALE
34,50 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Malla-collegepaita, keskisininen
Valmistettu Suomessa & Virossa

Malla-collegepaita, keskisininen

Varastossa
ALE
57,50 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Louna-mekko, koralliLouna-mekko, koralliLouna-mekko, koralli
Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Turkissa

Louna-mekko, koralli

Vaihtelee mallin mukaan
ALE
72,50 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Emma-villasekoitehousut, koivuEmma-villasekoitehousut, koivuEmma-villasekoitehousut, koivuEmma-villasekoitehousut, koivu
Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Euroopassa

Emma-villasekoitehousut, koivu

Varastossa
169,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Saila-printtihame, musta Orvokki-kuosiSaila-printtihame, musta Orvokki-kuosiSaila-printtihame, musta Orvokki-kuosi
Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Euroopassa

Saila-printtihame, musta Orvokki-kuosi

Varastossa
135,00 €
1 väri

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Alina-pellavapaita, koivu
Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Turkissa

Alina-pellavapaita, koivu

Varastossa
125,00 €
1 väri

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Sari-puolipellavahame, kastanjaSari-puolipellavahame, kastanja
Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Turkissa

Sari-puolipellavahame, kastanja

Vaihtelee mallin mukaan
ALE
64,50 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Beata-villasekoitemekko, mustaBeata-villasekoitemekko, musta
Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Euroopassa

Beata-villasekoitemekko, musta

Varastossa
-50%
72,50 € 145,00 €
1 väri

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Tuotehaku

Ostoskorisi on tyhjä

Oma tili

Ostoskoriin käytetyt lahjakortit

Suodata tuotteita