SAMPLE SALE I 26.–27.4.2024 I Fredrikinkatu 34, Helsinki

Beata-vakosamettimekko, hortensia

Tuotenumero: 7502360

139,00 €

Saatavuus
Varastossa

Valitse koko

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Vakosamettinen liivimekko. Lyhyt ja suoramallinen. Syvä V-uurros edessä ja takana. Sivussa vetoketju. Huomaamattomat sivutaskut.

Valmistettu Suomessa ja Virossa; suunnittelu, kaavoitus ja leikkaus Kajaanissa, ompelu Virossa. Pehmeä ja joustava vakosamettikangas on valmistettu Ranskassa.

Koostumus ja hoito-ohjeet

  • 68 % puuvillaa, 30 % polyesteriä, 2 % elastaania
  • saattaa kutistua 3-5 %
  • pesu ja silitys nurinpäin
  • materiaalin paino 210 g / m^2

Tuotteen mittataulukko

7502XSSMLXLXXL
Rinnanympärys9096102110116122
Vyötärönympärys9298104114120126
Lantionympärys102108114126130136
Helmanympärys122128134140148149
Etupituus899193969899
Olka67899,510

Myymälät

Saatavuus
Varastossa

Tuote- ja kokovalikoima vaihtelee myymälöittäin. Voit tiedustella tuotteen saatavuutta puhelimitse tai sähköpostilla. Kajaanin tehtaanmyymälässä on saatavilla koko valikoima.

R-Collection Helsinki, Fredrikinkatu 34
040 483 5311 / freda@r-collection.com

R-Collection Tapiola, Kauppakeskus Ainoa, Espoo
040 194 4872 / tapiola@r-collection.com

Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös…

Sanni-hame, hortensiaSanni-hame, hortensiaSanni-hame, hortensiaSanni-hame, hortensiaSanni-hame, hortensia

Sanni-hame, hortensia

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
90,30 € 129,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

RC-merinovillasukat, hortensiaRC-merinovillasukat, hortensiaRC-merinovillasukat, hortensia
Valmistettu Suomessa
Mulesing free

RC-merinovillasukat, hortensia

Varastossa
13,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Malla-collegepaita, koivu pilkkukuosiMalla-collegepaita, koivu pilkkukuosiMalla-collegepaita, koivu pilkkukuosiMalla-collegepaita, koivu pilkkukuosiMalla-collegepaita, koivu pilkkukuosi
Luomupuuvillaa

Malla-collegepaita, koivu pilkkukuosi

Varastossa
115,00 €
1 väri

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Sofia-paitatakki, hortensiaSofia-paitatakki, hortensia
Valmistettu Suomessa & Virossa

Sofia-paitatakki, hortensia

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
104,30 € 149,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Minna-mekko, oliivinvihreäMinna-mekko, oliivinvihreäMinna-mekko, oliivinvihreäMinna-mekko, oliivinvihreä

Minna-mekko, oliivinvihreä

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
111,30 € 159,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Henna-T-paitamekko, hortensiaHenna-T-paitamekko, hortensiaHenna-T-paitamekko, hortensia
Luomupuuvillaa

Henna-T-paitamekko, hortensia

Vaihtelee mallin mukaan
69,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Alina-pellavapaita, koivuAlina-pellavapaita, koivuAlina-pellavapaita, koivuAlina-pellavapaita, koivu

Alina-pellavapaita, koivu

Vaihtelee mallin mukaan
119,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Lasten logo T-paita, musta / valkoinen R-Collection
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Lasten logo T-paita, musta / valkoinen R-Collection

Vaihtelee mallin mukaan
29,00 €

Malli:

Varastossa

Tilattavissa. Kokoa voi tilata ennakkoon. Toimitusaika 7-21 päivää.

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Iines-flanellipaita, hortensia ruutuIines-flanellipaita, hortensia ruutuIines-flanellipaita, hortensia ruutuIines-flanellipaita, hortensia ruutuIines-flanellipaita, hortensia ruutu
Luomupuuvillaa

Iines-flanellipaita, hortensia ruutu

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
90,30 € 129,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Kira-flanellimekko, hortensia ruutuKira-flanellimekko, hortensia ruutuKira-flanellimekko, hortensia ruutu
Luomupuuvillaa

Kira-flanellimekko, hortensia ruutu

Varastossa
145,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Tuotehaku

Suosituimmat haut

Ostoskorisi on tyhjä

Oma tili

Ostoskoriin käytetyt lahjakortit

Suodata tuotteita