Talvikki-parka, tapenadi

Tuotenumero: 2032502

299,00 €

Saatavuus
Varastossa

Valitse koko

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Naisten parkatakki, jossa lämmin tikkivuori. Vettähylkivä Italiassa valmistettu laadukas puuvillasekoitekangas. Raglanhihat, joissa painonapeilla säädettävät hiharannekkeet. Edessä vetoketju sekä tuulilista painonapeilla. Hupussa kiristysnyöri. Edessä läpälliset paikkataskut, joissa nepparikiinnitys. Vasemmassa hihassa brodeerattu R-logo. Takissa on povitasku.

Valmistettu Suomessa ja Virossa; suunnittelu, kaavoitus, leikkaus ja brodeeraus Kajaanissa, ompelu Virossa.

Koostumus ja hoito-ohjeet

  • 59 % puuvillaa, 41 % polyamidia
  • polyuretaanikäsittely
  • vuori 100 % polyesteriä
  • takin pesu nurinpäin
  • materiaalin paino 190 g / m^2

Tuotteen mittataulukko

2032XSSMLXLXXL
Rinnanympärys106110118124128136
Vyötärönympärys110114122128134142
Lantionympärys114120124132138146
Etupituus848585,5868789
Hiha717577808183
Hihan leveys kainalosta232527283031

Myymälät

Saatavuus
Varastossa

Tuote- ja kokovalikoima vaihtelee myymälöittäin. Voit tiedustella tuotteen saatavuutta puhelimitse tai sähköpostilla. Kajaanin tehtaanmyymälässä on saatavilla koko valikoima.

R-Collection Helsinki, Fredrikinkatu 34
040 483 5311 / freda@r-collection.com

Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös…

RC-merinovillasukat, kastanjaRC-merinovillasukat, kastanjaRC-merinovillasukat, kastanja
Valmistettu Suomessa
Mulesing free

RC-merinovillasukat, kastanja

Varastossa
13,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

RC-merinovillasukat, oliivinvihreäRC-merinovillasukat, oliivinvihreäRC-merinovillasukat, oliivinvihreä
Valmistettu Suomessa
Mulesing free

RC-merinovillasukat, oliivinvihreä

Varastossa
13,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Tuomas-paita, kaarnanruskeaTuomas-paita, kaarnanruskea
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Tuomas-paita, kaarnanruskea

Varastossa
69,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Logo-T-paita, tummansininen / valkoinen R-CollectionLogo-T-paita, tummansininen / valkoinen R-Collection
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Logo-T-paita, tummansininen / valkoinen R-Collection

Vaihtelee mallin mukaan
45,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Tilattavissa. Kokoa voi tilata ennakkoon. Toimitusaika 7-21 päivää.

Tilattavissa. Kokoa voi tilata ennakkoon. Toimitusaika 7-21 päivää.

Varastossa

Tilattavissa. Kokoa voi tilata ennakkoon. Toimitusaika 7-21 päivää.

Tilattavissa. Kokoa voi tilata ennakkoon. Toimitusaika 7-21 päivää.

RC-tennissukat, kaakaoRC-tennissukat, kaakaoRC-tennissukat, kaakaoRC-tennissukat, kaakaoRC-tennissukat, kaakao
Valmistettu Suomessa
Luomupuuvillaa

RC-tennissukat, kaakao

Vaihtelee mallin mukaan
12,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Linnea-takki, mustaLinnea-takki, musta
Valmistettu Suomessa & Virossa

Linnea-takki, musta

Varastossa
259,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Klassikkoparka, mustaKlassikkoparka, mustaKlassikkoparka, mustaKlassikkoparka, mustaKlassikkoparka, mustaKlassikkoparka, musta
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Vettä- ja likaahylkivä käsittely

Klassikkoparka, musta

Varastossa
329,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Tuotehaku

Suosituimmat haut

Ostoskorisi on tyhjä

Oma tili

Ostoskoriin käytetyt lahjakortit

Suodata tuotteita