Talvikki-parka, unikonpunainen

Tuotenumero: 2032222

299,00 €

Saatavuus
Vaihtelee mallin mukaan

Valitse koko

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Naisten parkatakki, jossa lämmin tikkivuori. Vettähylkivä Italiassa valmistettu laadukas puuvillasekoitekangas. Raglanhihat, joissa painonapeilla säädettävät hiharannekkeet. Edessä vetoketju sekä tuulilista painonapeilla. Hupussa kiristysnyöri. Edessä läpälliset paikkataskut, joissa nepparikiinnitys. Vasemmassa hihassa brodeerattu R-logo. Takissa on povitasku.

Valmistettu Suomessa ja Virossa; suunnittelu, kaavoitus, leikkaus ja brodeeraus Kajaanissa, ompelu Virossa.

Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Euroopassa

Koostumus ja hoito-ohjeet

  • 59 % puuvillaa, 41 % polyamidia
  • polyuretaanikäsittely
  • vuori 100 % polyesteriä
  • takin pesu nurinpäin
  • materiaalin paino 190 g / m^2

Tuotteen mittataulukko

2032XSSMLXLXXL
Rinnanympärys106110118124128136
Vyötärönympärys110114122128134142
Lantionympärys114120124132138146
Etupituus848585,5868789
Hiha717577808183
Hihan leveys kainalosta232527283031

Myymälät

Saatavuus
Vaihtelee mallin mukaan

Tuote- ja kokovalikoima vaihtelee myymälöittäin. Voit tiedustella tuotteen saatavuutta puhelimitse tai sähköpostilla. Kajaanin tehtaanmyymälässä on saatavilla koko valikoima.

R-Collection Helsinki, Fredrikinkatu 34
040 483 5311 / freda@r-collection.com

R-Collection Tapiola, Kauppakeskus Ainoa, Espoo
040 194 4872 / tapiola@r-collection.com

Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös…

Anorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainen
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Vettä- ja likaahylkivä käsittely

Anorakki, pastellinkeltainen

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
111,30 € 159,00 €

Malli:

Varastossa

Armi-anorakkihousut, sumunvihreäArmi-anorakkihousut, sumunvihreäArmi-anorakkihousut, sumunvihreäArmi-anorakkihousut, sumunvihreä
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Vettä- ja likaahylkivä käsittely

Armi-anorakkihousut, sumunvihreä

Varastossa
119,00 €
1 väri

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Naisten lyhyt T-paita, unikonpunainenNaisten lyhyt T-paita, unikonpunainen
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Naisten lyhyt T-paita, unikonpunainen

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
31,50 € 45,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Rinne-anorakki, kastanjaRinne-anorakki, kastanjaRinne-anorakki, kastanjaRinne-anorakki, kastanjaRinne-anorakki, kastanjaRinne-anorakki, kastanja
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Rinne-anorakki, kastanja

Vaihtelee mallin mukaan
269,00 €
1 väri

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Anne-takki, tapenadiAnne-takki, tapenadiAnne-takki, tapenadiAnne-takki, tapenadiAnne-takki, tapenadi
Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Euroopassa

Anne-takki, tapenadi

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
188,30 € 269,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Sofia-paitatakki, hortensiaSofia-paitatakki, hortensia
Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Euroopassa

Sofia-paitatakki, hortensia

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
104,30 € 149,00 €

Malli:

Varastossa

Aalto-haalarit, sumunvihreä
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Vettä- ja likaahylkivä käsittely

Aalto-haalarit, sumunvihreä

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
111,30 € 159,00 €
1 väri

Malli:

Varastossa

Klassikkoparka, kaarnanruskeaKlassikkoparka, kaarnanruskeaKlassikkoparka, kaarnanruskeaKlassikkoparka, kaarnanruskea
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Vettä- ja likaahylkivä käsittely
Kangas valmistettu Euroopassa
Kangas valmistettu Turkissa

Klassikkoparka, kaarnanruskea

Varastossa
329,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Tuotehaku

Ostoskorisi on tyhjä

Oma tili

Ostoskoriin käytetyt lahjakortit

Suodata tuotteita