Talvikki-parka, unikonpunainen

Tuotenumero: 2032222

299,00 €

Saatavuus
Vaihtelee mallin mukaan

Valitse koko

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Naisten parkatakki, jossa lämmin tikkivuori. Vettähylkivä Italiassa valmistettu laadukas puuvillasekoitekangas. Raglanhihat, joissa painonapeilla säädettävät hiharannekkeet. Edessä vetoketju sekä tuulilista painonapeilla. Hupussa kiristysnyöri. Edessä läpälliset paikkataskut, joissa nepparikiinnitys. Vasemmassa hihassa brodeerattu R-logo. Takissa on povitasku.

Valmistettu Suomessa ja Virossa; suunnittelu, kaavoitus, leikkaus ja brodeeraus Kajaanissa, ompelu Virossa.

Koostumus ja hoito-ohjeet

  • 59 % puuvillaa, 41 % polyamidia
  • polyuretaanikäsittely
  • vuori 100 % polyesteriä
  • takin pesu nurinpäin
  • materiaalin paino 190 g / m^2

Tuotteen mittataulukko

2032XSSMLXLXXL
Rinnanympärys106110118124128136
Vyötärönympärys110114122128134142
Lantionympärys114120124132138146
Etupituus848585,5868789
Hiha717577808183
Hihan leveys kainalosta232527283031

Myymälät

Saatavuus
Vaihtelee mallin mukaan

Tuote- ja kokovalikoima vaihtelee myymälöittäin. Voit tiedustella tuotteen saatavuutta puhelimitse tai sähköpostilla. Kajaanin tehtaanmyymälässä on saatavilla koko valikoima.

R-Collection Helsinki, Fredrikinkatu 34
040 483 5311 / freda@r-collection.com

Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös…

Elias-vakosamettipaita, kastanjaElias-vakosamettipaita, kastanjaElias-vakosamettipaita, kastanjaElias-vakosamettipaita, kastanja

Elias-vakosamettipaita, kastanja

Vaihtelee mallin mukaan
ALE
104,30 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Armi-anorakkihousut, sumunvihreäArmi-anorakkihousut, sumunvihreäArmi-anorakkihousut, sumunvihreäArmi-anorakkihousut, sumunvihreä
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Vettä- ja likaahylkivä käsittely

Armi-anorakkihousut, sumunvihreä

Varastossa
119,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Naisten lyhyt T-paita, unikonpunainenNaisten lyhyt T-paita, unikonpunainen
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Naisten lyhyt T-paita, unikonpunainen

Varastossa
-30%
31,50 € 45,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Ebba-merinoneule, kanervaEbba-merinoneule, kanervaEbba-merinoneule, kanervaEbba-merinoneule, kanervaEbba-merinoneule, kanerva
Mulesing free

Ebba-merinoneule, kanerva

Vaihtelee mallin mukaan
ALE
97,30 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Rinne-anorakki, kastanjaRinne-anorakki, kastanjaRinne-anorakki, kastanjaRinne-anorakki, kastanjaRinne-anorakki, kastanjaRinne-anorakki, kastanja
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Rinne-anorakki, kastanja

Vaihtelee mallin mukaan
269,00 €
1 väri

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Anorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainenAnorakki, pastellinkeltainen
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Vettä- ja likaahylkivä käsittely

Anorakki, pastellinkeltainen

Varastossa
159,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Anne-takki, tapenadiAnne-takki, tapenadiAnne-takki, tapenadiAnne-takki, tapenadiAnne-takki, tapenadi
Valmistettu Suomessa & Virossa

Anne-takki, tapenadi

Vaihtelee mallin mukaan
269,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Vetoketjuanorakki, sumunvihreäVetoketjuanorakki, sumunvihreäVetoketjuanorakki, sumunvihreäVetoketjuanorakki, sumunvihreäVetoketjuanorakki, sumunvihreäVetoketjuanorakki, sumunvihreäVetoketjuanorakki, sumunvihreä
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Vettä- ja likaahylkivä käsittely

Vetoketjuanorakki, sumunvihreä

Vaihtelee mallin mukaan
ALE
111,30 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Leevi-paita, mustaLeevi-paita, mustaLeevi-paita, mustaLeevi-paita, musta

Leevi-paita, musta

Vaihtelee mallin mukaan
119,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Armi-anorakkihousut, mustaArmi-anorakkihousut, mustaArmi-anorakkihousut, mustaArmi-anorakkihousut, musta
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Vettä- ja likaahylkivä käsittely

Armi-anorakkihousut, musta

Vaihtelee mallin mukaan
119,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Sofia-paitatakki, hortensiaSofia-paitatakki, hortensia
Valmistettu Suomessa & Virossa

Sofia-paitatakki, hortensia

Vaihtelee mallin mukaan
ALE
104,30 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Tuotehaku

Suosituimmat haut

Ostoskorisi on tyhjä

Oma tili

Ostoskoriin käytetyt lahjakortit

Suodata tuotteita