-50%

Talvikki-parka, musta

Tuotenumero: 2032165

149,50 € 299,00 €

Saatavuus
Varastossa

Valitse koko

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Naisten parkatakki, jossa lämmin tikkivuori. Vettähylkivä Italiassa valmistettu laadukas puuvillasekoitekangas. Raglanhihat, joissa painonapeilla säädettävät hiharannekkeet. Edessä vetoketju sekä tuulilista painonapeilla. Hupussa kiristysnyöri. Edessä läpälliset paikkataskut, joissa nepparikiinnitys. Vasemmassa hihassa brodeerattu R-logo. Takissa on povitasku.

Valmistettu Suomessa ja Virossa; suunnittelu, kaavoitus, leikkaus ja brodeeraus Kajaanissa, ompelu Virossa.

Valmistettu Suomessa & Virossa
Kangas valmistettu Euroopassa

Koostumus ja hoito-ohjeet

  • 59 % puuvillaa, 41 % polyamidia
  • polyuretaanikäsittely
  • vuori 100 % polyesteriä
  • takin pesu nurinpäin
  • materiaalin paino 190 g / m^2

Tuotteen mittataulukko

2032XSSMLXLXXL
Rinnanympärys106110118124128136
Vyötärönympärys110114122128134142
Lantionympärys114120124132138146
Etupituus848585,5868789
Hiha717577808183
Hihan leveys kainalosta232527283031

Myymälät

Saatavuus
Varastossa

Tuote- ja kokovalikoima vaihtelee myymälöittäin. Voit tiedustella tuotteen saatavuutta puhelimitse tai sähköpostilla. Kajaanin tehtaanmyymälässä on saatavilla koko valikoima.

R-Collection Helsinki, Fredrikinkatu 34
040 483 5311 / freda@r-collection.com

R-Collection Tapiola, Kauppakeskus Ainoa, Espoo
040 194 4872 / tapiola@r-collection.com

Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös…

Boxy Hoodie, mustaBoxy Hoodie, mustaBoxy Hoodie, mustaBoxy Hoodie, musta
Valmistettu Suomessa & Virossa

Boxy Hoodie, musta

Vaihtelee mallin mukaan
-50%
52,50 € 105,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Vappu-takki, mustaVappu-takki, mustaVappu-takki, mustaVappu-takki, mustaVappu-takki, musta
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Vettä- ja likaahylkivä käsittely
Kangas valmistettu Turkissa

Vappu-takki, musta

Vaihtelee mallin mukaan
-50%
119,50 € 239,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Tuotehaku

Ostoskorisi on tyhjä

Oma tili

Ostoskoriin käytetyt lahjakortit

Suodata tuotteita