SAMPLE SALE I 26.–27.4.2024 I Fredrikinkatu 34, Helsinki

Beata-villasekoitemekko, musta

Tuotenumero: 7503165

145,00 €

Saatavuus
Varastossa

Valitse koko

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Pehmeästä villasekoitteesta valmistettu liivimekko. Lyhyt ja suoramallinen. Syvä V-uurros edessä ja takana. Sivussa vetoketju. Huomaamattomat sivutaskut.

Valmistettu Suomessa ja Virossa; suunnittelu, kaavoitus ja leikkaus Kajaanissa, ompelu Virossa. Kangas on valmistettu Portugalissa.

Koostumus ja hoito-ohjeet

  • 54 % polyesteriä, 44 % villaa, 2 % elastaania
  • käytä villanpesuainetta
  • materiaalin paino 191 g / m^2

Tuotteen mittataulukko

7503XSSMLXLXXL
Rinnanympärys9296102112116124
Vyötärönympärys9498104116118126
Lantionympärys102108112126132140
Helmanympärys124126132140144152
Etupituus899293,59697,599
Olka6,5788,5910

Myymälät

Saatavuus
Varastossa

Tuote- ja kokovalikoima vaihtelee myymälöittäin. Voit tiedustella tuotteen saatavuutta puhelimitse tai sähköpostilla. Kajaanin tehtaanmyymälässä on saatavilla koko valikoima.

R-Collection Helsinki, Fredrikinkatu 34
040 483 5311 / freda@r-collection.com

R-Collection Tapiola, Kauppakeskus Ainoa, Espoo
040 194 4872 / tapiola@r-collection.com

Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös…

Viola-paitamekko, mustaViola-paitamekko, musta

Viola-paitamekko, musta

Varastossa
139,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Hossa-huppari, musta
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Hossa-huppari, musta

Vaihtelee mallin mukaan
105,00 €
1 väri

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

RC-tennissukat, lila/valkoinen raitaRC-tennissukat, lila/valkoinen raita
Valmistettu Suomessa
Luomupuuvillaa

RC-tennissukat, lila/valkoinen raita

Varastossa
12,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Jaakko-chinot, mustaJaakko-chinot, musta
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Jaakko-chinot, musta

Vaihtelee mallin mukaan
129,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Tikki-6-panel, mustaTikki-6-panel, musta
Kierrätysmateriaalia

Tikki-6-panel, musta

Varastossa
-50%
24,50 € 49,00 €

Malli:

Varastossa

Naisten T-paita, kaarnanruskeaNaisten T-paita, kaarnanruskea
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Naisten T-paita, kaarnanruskea

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
31,50 € 45,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Merinoneulepaita, mustaMerinoneulepaita, mustaMerinoneulepaita, mustaMerinoneulepaita, musta
Mulesing free

Merinoneulepaita, musta

Vaihtelee mallin mukaan
119,00 €
1 väri

Malli:

Varastossa

Olivia-pusero, mustaOlivia-pusero, mustaOlivia-pusero, mustaOlivia-pusero, musta

Olivia-pusero, musta

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
76,30 € 109,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Laura-T-paita, sumunvihreäLaura-T-paita, sumunvihreäLaura-T-paita, sumunvihreäLaura-T-paita, sumunvihreä
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Laura-T-paita, sumunvihreä

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
34,30 € 49,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Elina-paita, valkoinen

Elina-paita, valkoinen

Vaihtelee mallin mukaan
119,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Naisten leveälahkeiset collegehousut, musta
Valmistettu Suomessa & Virossa

Naisten leveälahkeiset collegehousut, musta

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
69,30 € 99,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Leevi-paita, mustaLeevi-paita, mustaLeevi-paita, mustaLeevi-paita, musta

Leevi-paita, musta

Vaihtelee mallin mukaan
119,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Tuotehaku

Suosituimmat haut

Ostoskorisi on tyhjä

Oma tili

Ostoskoriin käytetyt lahjakortit

Suodata tuotteita