SAMPLE SALE I 26.–27.4.2024 I Fredrikinkatu 34, Helsinki

Beata-vakosamettimekko, kastanja

Tuotenumero: 7502677

145,00 €

Saatavuus
Vaihtelee mallin mukaan

Valitse koko

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Vakosamettinen liivimekko. Lyhyt ja suoramallinen. Syvä V-uurros edessä ja takana. Sivussa vetoketju. Huomaamattomat sivutaskut.

Valmistettu Suomessa ja Virossa; suunnittelu, kaavoitus ja leikkaus Kajaanissa, ompelu Virossa. Pehmeä ja joustava vakosamettikangas on valmistettu Ranskassa.

Koostumus ja hoito-ohjeet

  • 68 % puuvillaa, 30 % polyesteriä, 2 % elastaania
  • saattaa kutistua 3-5 %
  • pesu ja silitys nurinpäin
  • materiaalin paino 210 g / m^2

Tuotteen mittataulukko

7502XSSMLXLXXL
Rinnanympärys9096102110116122
Vyötärönympärys9298104114120126
Lantionympärys102108114126130136
Helmanympärys122128134140148149
Etupituus899193969899
Olka67899,510

Myymälät

Saatavuus
Vaihtelee mallin mukaan

Tuote- ja kokovalikoima vaihtelee myymälöittäin. Voit tiedustella tuotteen saatavuutta puhelimitse tai sähköpostilla. Kajaanin tehtaanmyymälässä on saatavilla koko valikoima.

R-Collection Helsinki, Fredrikinkatu 34
040 483 5311 / freda@r-collection.com

R-Collection Tapiola, Kauppakeskus Ainoa, Espoo
040 194 4872 / tapiola@r-collection.com

Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös…

Anniina-takki, koivuAnniina-takki, koivuAnniina-takki, koivuAnniina-takki, koivu
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa
Vettä- ja likaahylkivä käsittely

Anniina-takki, koivu

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
90,30 € 129,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Tuomas-paita, sumunvihreäTuomas-paita, sumunvihreäTuomas-paita, sumunvihreä
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Tuomas-paita, sumunvihreä

Varastossa
-30%
48,30 € 69,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Kuhmo-untuvatakki, kaarnanruskeaKuhmo-untuvatakki, kaarnanruskeaKuhmo-untuvatakki, kaarnanruskeaKuhmo-untuvatakki, kaarnanruskea
Kylmille keleille

Kuhmo-untuvatakki, kaarnanruskea

Vaihtelee mallin mukaan
329,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Laura-T-paita, musta / MuuttomatkaLaura-T-paita, musta / MuuttomatkaLaura-T-paita, musta / MuuttomatkaLaura-T-paita, musta / Muuttomatka
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Laura-T-paita, musta / Muuttomatka

Varastossa
49,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Sofia-paitatakki, kastanjaSofia-paitatakki, kastanja
Valmistettu Suomessa & Virossa

Sofia-paitatakki, kastanja

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
104,30 € 149,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Henna-T-paitamekko, mustaHenna-T-paitamekko, musta
Luomupuuvillaa

Henna-T-paitamekko, musta

Varastossa
69,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Lasten huppari, havunvihreä
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Lasten huppari, havunvihreä

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
43,40 € 62,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Mari-vetoketjuhuppari, mustikka
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Mari-vetoketjuhuppari, mustikka

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
83,30 € 119,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Lasten collegehousut, kanerva
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Lasten collegehousut, kanerva

Varastossa
-30%
38,50 € 55,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Lasten collegepaita, kanerva
Luomupuuvillaa
Valmistettu Suomessa & Virossa

Lasten collegepaita, kanerva

Vaihtelee mallin mukaan
-30%
38,50 € 55,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Emma-villasekoitehousut, kastanjaEmma-villasekoitehousut, kastanjaEmma-villasekoitehousut, kastanjaEmma-villasekoitehousut, kastanja
Valmistettu Suomessa & Virossa

Emma-villasekoitehousut, kastanja

Varastossa
159,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Tuotehaku

Suosituimmat haut

Ostoskorisi on tyhjä

Oma tili

Ostoskoriin käytetyt lahjakortit

Suodata tuotteita