Ladataan…
Tuotenumero: 743714
Saatavuus
Varastossa
Hinta
139,00 €

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Varastossa

Ihastuttava retrohenkinen naisten lappuhaalari pehmeästä vakosametista. Säädettävät olkaimet, sivutaskut ja paikkataskut takana. Rento, silti naisellinen istuvuus! Kankaan alkuperämaa on Ranska. Valmistettu Suomessa ja Virossa.

Koostumus ja hoito-ohjeet

  • 85 % puuvillaa, 15 % polyesteriä

Mittataulukko

7437XSSMLXL
Etuläpän leveys2425262728
Vyötärönympärys76828894100
Lantionympärys8894100106112
Sisäpituus6667,5697071
Sivunpituus9298100101,5103
Lahkeensuun leveys31,53232,53333,5
Henkselin pituus7070707070
Ostoskorisi on tyhjä